Dnes to jsou 3 roky...

Dnes to jsou 3 roky, co je na světě náš e-shop. Do té doby jsem líčila, česala, dělala styling na focení a že té práce bylo občas až nad hlavu. Líčila jsem známé osobnosti jako je Iva Janžurová, klobouk dolů před její pamětí v jejím věku, Kateřinu Brožovou, Veroniku Žilkovou, její dceru Agátu Prachařovou ( Hanychovou), Andreu Vránovou, Lucii Křížkovou (Váchovou), vlastně snad všechny Miss...prostě práce snů.

 

Samozřejmě jsem k tomu potřebovala kvalitní kosmetiku, přece jen při focení se používají záblesky a ty sežerou celkem dost barev, některou i totálně prosvítí a kosmetika, která se tu prodávala nebyla zrovna nejlepší, nebo byla nad můj rozpočet, přece jen jsem líčila už na střední a byl to můj koníček. Bohužel nebo možná naštěstí jsem neměla žádného sponzora, který by mi celou výbavu zainvestoval, tak jsem ze začátku používala opravdu levnou kosmetiku z drogerie, se kterou to sice šlo, ale bylo to šíleně pracné a nějaká extravagance nebyla možná bez pořádné pigmentace. A pak jsem jednoho dne narazila na videa od Sam a Nicola Chapman, neboli Pixiwoo, které používaly kosmetiku Sleek. Je to asi 5 let zpátky a na internetu bylo jen pár paletek, tuším že Acid, Storm, Bad Girl, pár make-upů, pudr a to snad bylo vše...
Zkusila jsem si kosmetiku objednat a byla jsem z toho nadšená. Hned jsem dala dohromady jedno focení a vznikla z toho tahle fotka, která se fotila u nás na louce za barákem a výsledek celkem jde, ne ? :-))
  
Líčení s paletkou Acid.
 
Ukázka další mojí práce:
   
 
 
 
Cca 2 roky jsem se Sleekem líčila, převážně tedy s paletkami a tvářenkami, ostatní jsem neměla, nebo to nebylo na focení zrovna to nejlepší a pak jsem otěhotněla. Paradoxně jsem si líčením v těhotenství našetřila celkem dost peněz na výbavičku pro miminko...
Jenže co se nestalo, Sleek tady v ČR nebyl a mě napadlo ho sem dovážet, tak jsem vzala většinu peněz a udělala první objednávku. Byl to asi 15kg balík a upřímně, trnula jsem strachy, co s tím budu dělat. Co když to neprodám ? Co když to nikdo nebude chtít ?
Neměla jsem tušení o prodeji, nějaké reklamě, natož o blogerkách. Do toho nám při autonehodě umřel tchán a dvacetiletá sestřenka, takže opravdu období nic moc, navíc když jste jediný člověk, co je schopný v tomhle něco vyřídit ( kriminálka, pohřební ústav, úřady, banka, pojišťovna, notář). To jsem byla cca v 6. měsíci.
 
 
No a přesně do tohohle přišel balík, úplně jsem na Sleek zapomněla, jak toho bylo kolem nás tolik.. Ale po prvním naskladnění na eshop začaly přicházet objednávky, nebylo to na uživení, ani na zaplacení sociálního a zdravotního, ale udělalo to strašnou radost. Pak jsem nacházela i recenze se zveřejněním našeho e-shopu a dokonce mi přicházeli i nabídky naše produkty recenzovat, no prostě sen...měla jsem to jako zábavu, abych doma úplně nezblbla.
Do toho se 13. února 2012 narodil Daneček, andílek s ďáblem v těle, nespavé miminko, které se opravdu nebálo ozvat :-) E-shop byl naštěstí v začátku, tak jsme to celkem slušně zvládali a zajeli jsme si svůj režim.
Pár hodin po porodu...
 
 
Asi po dvou letech fungování e-shopu mě kontaktoval Glazel. Karolína, jejich obchodnice, mi poslala nabídku. Už jednou jsem jejich kosmetiku měla v ruce a moc mě neuchvátila, poslali mi výraznou růžovou tvářenku a tyrkysový oční stíny ( nesnášim modrý oční stíny), takže tím mě moc neoslovili. Rovnou jsem jim napsala, že pokud vzorky, tak musí poslat nude odstíny, nejsem zrovna člověk, který na sobě experimentuje. A když už mám něco zkoušet, tak se tím potřebuju nalíčit, jít ven, do práce, na nákup a ne sedět doma, prostě chci vědět, co ta kosmetika na obličeji za celý den udělá...Doufám, že chápete co tím myslím:-)
Takže poslali krásnou nude paletu velkou asi jako A4 a mně se vůbec nechtělo ji zkoušet, jak vypadala nádherně, ale hold jsem musela :-D 
Moje oblíbená "Glazelka"
 
Strašně mě překvapila pigmentace světlých stínů, u Sleeku jsem tohle u světlých odstínů neznala, tam byla pigmentovaná max. bílá perleťová, ale matná světlá ani náhodou.
 
A ostatní stíny u Glazelu nebyly ani náhodou pozadu. Pak jsem měla na vyzkoušení ještě pár dalších produktů, které také zabodovaly. A hlavně minerální pudr, přece jen jsem byla cca rok a něco po porodu a pleť vlivem hormonů pořád ještě hezky blbla a tenhle pudr mi ji zázrakem dal dohromady, asi díky aloe vera a dalším zazračným ingrediencím :-D
Takže to bylo jasný a přibyla dekorativka, do které jsem se opravdu šíleně zamilovala...
Vyhodila jsem z kufru takový značky jako je Graftobian, Cinema Secret ( snad nejpoužívanější makeupy americkýma vizážistama ) a nahradila ho polským Glazelem, i když polský máslo a vajíčka fakt nemusim :-D...A to jsem opět zjistila, že jsem těhotná, opět tedy plánovaně, kdyby to někoho zajímalo :-) Znáte to, jedno dítě, zimní dovolená, letní dovolená, druhé dítě...to byl můj plán a vyšel. Takže jsem zase s břichem, s jeden a půl letým prckem a manželem věčně na služebce přidávala další úžasný produkty na e-shop. No a to by pro dnešek asi stačilo, ne ?....Jestli chcete vědět co následovalo dál a jak jsem si „užívala“ s prací, s břichem, s obdobím vzdoru, druhý porod a manželem věčně na služebkách, jak zvládám práci a 2 děti dohromady, tak klidně napište na můj email lucie@bestmakeup.cz .
 

Mějte se krásně,

Lucie