Trendy rtěnky na jaro / léto 2013

V módě opět budou dominantní rty, vybrat si můžete z fuchsiové, oranžovo-červené i rudé. Vybírat byste měla hlavně podle odstínu pleti a v čem se dobře cítíte.

Pokud se vám líbí fuchsiové rty, můžete vybírat z odstínů Fuchsia, Amped, Pink Freeze a Mystic od Sleeku, nebo rtěnku Micro Femme od Daniela Sandlera.

Rty jako z přehlídky Missoni vykouslíte rtěnkami Coral Reef, Papaya Punch nebo Candy Cane a rudých rtů docílíte s odstínem Stiletto a Vixen (vše Sleek), nebo Micro Red od Daniela Sandlera.

 

Na přehlídce Jonathana Saunderse jste mohli vidět vínové rty, byl to trend na tuto zimu, ale evidentně se přesouvá i na jaro/léto 2013. Proč ne ?     

Vínová rtěnka doplněná leskem vypadá velmi sexy, jen si ji mohou dovolit majitelky velkých a plných rtů, protože tmavá zmenšuje. Pokud je takové nemáte, tak se              trendu až tak vzdávat nemusíte. Rty obkreslete konturkou po vnější straně rtů, abyste je trošku zvětšila, naneste tmavou rtěnku na celé rty a uprostřed, tam kde má modelka odlesk objektivu, nanesete světlou barvu ;-) Celé rty přetřete bezbarvým leskem a je to. Jen si dávejte pozor, ať lesk nedáváte do koutků, nevypadá to   moc dobře.

 

 

Vínové odstíny jsou např. rtěnky Cherry, Vamp ( True Colour / Sleek MakeUP) nebo lesk na rty Wine Gum (High Shine / Sleek MakeUP).

 

Rozdělení na matné a lesklé rtěnky :

 

SLEEK MAKEUP

Lesklé : Fuchsia, Coral Reef, Vixen, Liqueur, Candy Cane, OMG, Cherry, Baby Doll,Mulberry

Matné: Mystic, Amped, Stiletto, Pink Freeze, Vamp, Heartbreaker, Barely There, Papaya Punch

 

DANIEL SANDLER

Lesklé:  Joy, Micro Red (klasická červená - studený odstín)

S perletí: Micro Femme, Micro Nude, Loveable, Pucker, Cherub ( přirozený odstín s lehkou perletí a leskem, na středu rtů hází krásný odlesk a rty zvětšuje...)

V nabídce nejsou žádné matné.

 

Pokud si netroufáte na rtěnky, můžete vyzkoušet balzám na rty s leskem (Pout Polish), který rty jen lehce zabarví a dodá jim zároveň výživu, nebo klasické lesky na rty.

Já osobně nosím přirozené rtěnky v odstínu Liquer (Sleek), Micro Nude a Loveable od Daniela Sandlera, nebo fuchsiovou od Sleeku, ale to jen vyjímečně. I když mi ještě nebylo ani 30, tak si na ně připadám "stará".

Rozdíl mezi rtěnkami od Sleeku a od Daniela Sandlera je v tom, že Sleek má opravdu módní odstíny a sem tam nějaký ten přirozený. Zatím co Daniel Sandler sází na přirozené odstíny, ve kterých můžete do kanceláře, na nákup, s dítětem na hřiště a vypadáte přirozeně. Výdrž rtěnky od Sleeku je o trošku vyšší, než od Daniela Sandlera, ale jeho rtěnky jsou více pečující a lépe se roztírají.

 

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Sleek MakeUP - Pout Polish - balzám na rty s leskem

Akce

Tónovaný balzám a lesk na rty v jednom s SPF15. Dostupný v 10ti odstínech. Je možné ho použít i jako tvářenku.
Balzám krásně voní po vanilce.

130,00 Kč Cena:

Sleek MakeUP - True Colour - rtěnka

Rtěnka s  vysokým obsahem pigmentů je obohacená o vitamín E.

175,00 Kč Cena:

Daniel Sandler - rtěnka Micro-Bubble

Akce

Nádherná, plná krémová barva a péče o rty v jednom.

Mikro-perličky se uvolňují postupně a díky tomu jsou rty hebké a barva vydrží hodiny.
Rtěnka se dokonale nanáší, díky svojí jemnosti.

 

185,00 Kč Cena:

Daniel Sandler - rtěnka Luxury

joy
Akce

Potřebujete rtěnku, která na rtech vydrží celý den a vypadá stále dobře ?
Řešení je rtěnka Luxury, která má vysoký počet pigmentů s dlouhodobými polymery.  

185,00 Kč Cena: